| Didw a întrebat:

Hey TPU.winking
Dupa cum stiti vine Halloween. iar eu nu am idei in ce sa ma imbraclaughing. nu vreau ceva greu. vreau ceva m modest. intelegeti voi.
Aveti vreo idee?:X Multumeschappy fundita la cel m frumos; x

Răspuns Câştigător
| Costea10 a răspuns:

Pai ai asa :
Dracu'! sa te faci dracusor/dracusoara smug de preferat dracusoara smug si nu iti trebuie multe, o fruca din lemn infasurata in ceva rosu, o coada iar la fel, dintr-un material mai gros pe care sa il agati de blugi si niste coarne. de preferat coarne care au lumina. astea se cumpara... nu costa mai mult de 5 lei...maxim 10 big grin
Costum de pisica : te impraci toata in negru, iti iei o cordeluta subtire si ii agati niste urechi, iti faci niste manusi si le pui gheare si te mazgalesti pe fata cu ceva negru, iti faci nasu si niste mistati.
Zana magica : te imbraci in alb si iti iei o pelerina si iti faci o bagheta dintr-un lemnhee hee ceva acolo
Macelarul de ficat : iti cumperi o masca infricosatoare, un halat alb pe care pui niste compot de visine ca seamana foarte foarte mult cu sangele si un topor de jucarie.
cowboy : o palarie mai mare, un pistol cu bile o camasa si o vesta happy
tiganga : iti iei niste haine de tiganca ceva...
politzai : o sapca de politai, niste pantaloni negri, o camasa mai albastra asa...si niste ochelari si un pulan daca se poate laughing)
asta am pe moment. daca mai vrei ceva add body_craiova sau adauga'ma la prieteni la TPU :

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna uite te poti uita aici poate iti faci vreo idee:http://www.cadourihaioase.ro/halloween-c-397.html

sau aici top costume:http://www.egirl.ro/Top-10-costume-de-Halloween,a755.html

Si iti dau si eu niste idei:

-doctorita

-vampir

-un cadavru

-vrajitoare

Cam atat stiu,dar totusi sper ca ti-am fost de ajutor:D

| Zuzy a răspuns:

In michaelwinking.
love strucklove strucklove struck...
O palarie un sacou, un pantalon. si mana intre craci perfectlove struck!

| tpuguru a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te imbraci ca mine : punk
bratari si lanturi cu tepi, suvite colorate, blugi sfasaiati, tricouri cu jachete de piele sunt minunate!