| anonim_4396 a întrebat:

e posibil ca de la fond de ten sa-mi apara cosuri? am folosit si mi-au iesit cosuri si vreau sa stiu daca e de la fond de ten sau au iesit ca asa trebuie? daca au iesit de la el nu al mai folosesc
ce trebie sa fac? cu ce sa le acopar daca de la fond de ten imi apar mai multe? funda:s

1 răspuns:
| zaapalici a răspuns:

Depinde cati ani ai...este foarte nosmal sa-ti apara cosuri ...nu prea poate din cauza fondului de ten fondul de ten imbatraneste fata atat
fundita?