| Alllllexandra a întrebat:

Hey tpu.este buna de ceva bicicleta de aia pentru gimnastica? adica ajuta la ceva?

4 răspunsuri:
| Alllllexandra explică:

Si daca dau jos pe zi 1000 de calorii si mai fac si alte exercitii. am sanse sa slabesc macar 1 kg?

| MasterYoda a răspuns:

De obicei da ..iti mareste p.la.Daca apar reactii adverse va rugam contactati medicul sau farmacistul de serviciu:!

| AliceC18 a răspuns:

La 1000 de calorii slabesti 1 kg?! E o prostie! Asta ar insemna ca in fiecare zi daca mananci 1500 de calorii (limita normala) te-ai ingrasa un kilogram si ceva straight face

| Pretending a răspuns:

Normal! Eu nu am, dar mă duc la sală in fiecare zi şi slăbesc cam 1 kilogram. Dacă ai si un ecran în care să-ţi arate caloriile consumate, şi ajungi la 1000 de calori inseamnă ca ai slabit 1 kilogram. Fac chestia asta pe yi şi este buna.Partea rea, este că trebuie viteya de 6. 2 şi stai cam 4 ore fara oprire dar merge.

Sper că te-am ajutat.