| superboy9999 a întrebat:

Buna tpu.este sau nu sanatos daca la 11 ani ma masturbez(laba) de vreo 3 ori pe zi.ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| xMikyZ a răspuns:

Fa-o ma ca e bine happy. Iti maresti penisu' si ai si satisfactie laughing).

| cristinatina14 a răspuns (pentru xMikyZ):

Pai asta o sa devina o boala, ti-o spun incredere si eu st fata si stiu mai multe...

8 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

O sa-ti cada puta de la atata frecat. O_O

| D3iDEI a răspuns:

Maimutoiule tu nici n-ai sperma dar o dai pe laba dupa mese?

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Fa ma, da nu cred ca e bine de 3 ori pe zi. Laso mai moalelaughing fa si u decat odata

| angeloo12 a răspuns:

O drac c o rupi laughing)

| WeWantEdge a răspuns:

Este foarte sanatos fa-o de 10 ori ca sa iti dezvolti penisul

| PrinceRO a răspuns:

Eu am inceput pe la 13 - 14 ani da n-are nimic nu te teme ca no s-o faci peste un an de 3 ori pe zi ai sa vezi ca te saturi numai o data si gata. Dar nu n-are nici pe dracu.

| oradeaboy a răspuns:

Copile nu are nimic e perfect normal. daca nu ma crezi citeste asta :http://www.clopotel.ro/......e-127.html