| Salatabiya a întrebat:

eu am fundul mare eu sunt plinuță
Dacă vreau un fund si mai mare si fac exerciții pt fund voi slabi din el sau il voi face mai mare
Cam cât timp trebuie a face ex

4 răspunsuri:
| UserulAnonim a răspuns:

Daca faci exercitii se va vedea mai frumos, adica vor fi muschi, nu celulita, si se vor uita toti dupa tine happy

Dar daca esti din Vaslui ai grija laughing

| ღβأβأ a răspuns:

Cam 2-3 luni. daca faci exercitii iti subtiezi picioarele si il faci mai bombat, e bai bine asa decat lat laughing deci da iti recomand sa faci asta daca esti plinuta.

| MiraNick a răspuns:

Exercitiile iti vor contura zona feselor si ca rezultat vei avea un fund mai bombat si tonifiat. Pe langa asta, antrenezi si alti muschi ceea ce ajuta sa arzi mai multa grasime deci ai sa vezi rezultate si in alte zone.
Daca vrei exercitii pentru fese si coapse, aici ai cateva seturi usor de facut acasa: http://cum-sa-slabesti.savy.ro/exercitii-pentru-fese-si-coapse/

| Gentelmanul a răspuns:

Il vei face mai mare,,,, insa va fi mai bine conturat. Daca faci exercitii, iti maresti muschiul,,, insa uneori ramane si stratul de grasime daca nu ai o alimentatie sanatoasa.