| L2tbx a întrebat:

Funda! Vreau sa slabesc in trei saptamani 11 kilograme.Nu stiu ce sa fac.Toata lumea doar atat imi spune: Fa sport, nu mai manca dulce (stiu ca e adevarat dar am nevoie de un regim alimentar rapid nu vreau sa slabesc un kg pe saptamana cum imi spune mama). Eu fac si sport si am nevoie de o dieta, un regim care chiar sa functioneze, cel mai bun primeste funda si vot!

1 răspuns:
| SimoDR a răspuns:

11 kg in 3 saptamani e boala curata. Daca ziceai 3-4 kg in timpul asta, mai ziceam, dar asa, nu vei face decat sa ajungi la spital. Nici un regim normal nu va da un astfel de rezultat si absolut nici un motiv din lume nu merita sa incerci. Slabitul are rostul lui si e bine sa se faca sub indrumarea unui nutritonist, numai dupa analize.