| L2tbx a întrebat:

Funda! Vreau sa slabesc in trei saptamani 11 kilograme.Nu stiu ce sa fac.Toata lumea doar atat imi spune: Fa sport, nu mai manca dulce (stiu ca e adevarat dar am nevoie de un regim alimentar rapid nu vreau sa slabesc un kg pe saptamana cum imi spune mama). Eu fac si sport si am nevoie de o dieta, un regim care chiar sa functioneze, cel mai bun primeste funda si vot! Help me!

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Nu stiu cati ani ai tu dar sunt sigura ca nu ai peste 17 in fine tu esti in crestere lasa corpul tau sa se manifeste asa cum isi doreste pentru ca tu ...cum am mai spus fiind in crestere ai nevoie de multe fructe(vitamine) ciocolata (care ea produce energie) friptura(ce iti da proteine) fiecare mancare are rolul sau in dieta fiecarui om nu trebuie sa slabesti pentru a arata bine iti dau id meu xdelyax@yahoo.com am sa te intreb cateva lucruri despre tine si tu imi raspunzi asa pot eu sa iti dau sfatul potrivit
Funda?batting eyelashes

| L2tbx explică (pentru xxxdelyaxxx):

Id -ul meu e lexysweet92

2 răspunsuri:
| crazy125 a răspuns:

Daca slabesti 11 kg in trei saptamani iti va fi foarte rau.Intr-un mod sa natos ai voie doar 1 kd pe luna sa slabesti.Du-te la un nutritionist si iti va da un regim. Daca mananci ce iti zice el si cum iti zice si mai faci si sport o sa slabesti dar nu 11 kg. Oricum evita pastele, cartofi prajiti, carnea prajita si tot ce se face cu ulei.Mananca piept de pui cu fiuperci fierte si puiul si ciupercile.Mananca fructe dar nu manca un kg de mere mananca 1 mar maxim 2. Sper ca te-am ajutat.