| Clau11RTZXShp a întrebat:

ieri ma duceam cum o fata la o pizza si acolo mi-am vazut iubitul sarutandu-se cu o alta fata ar trebui sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Asa ar trebui sa faci, tipul nu poate sa fie fidel doar unei fete

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi ce mai aştepţi să-ţi dea papuci în public să te înjosească? Stii cum se spune:după autobuz şi bărbat să nu fugi, ca dacă stai liniştită locului, vine altul! Să fi iubită!

| Karinakari99 a răspuns:

Bineînţeles că da.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Lasal,nu mai are rost sa mai ramai cu el.

| Nolkyz a răspuns:

Categoric!

| cristiiiiiii a răspuns:

Normal ca trebuie sa te desparti de el...Eu in locu tau ma duceam si ii mai dadeam si una dupa cap

| Horanhugsme a răspuns:

Tu ce crezi? Adica daca te-a inșelat inseamna ca nu mai ține la tine.Ce rost ar mai avea relatia voastra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! inainte sa o faca el! Sau potivorbi despre asta cu el happy

Răspuns utilizator avertizat
| Keith a răspuns:

Normal,un astfel de baiat nu merita sa stai cu el daca te-a inselat, desi au si ei motivele lor pentru care fac asta, dar nu intru in detalii, ideea e ca iti poti gasi pe cineva care sa te merite la adevarata ta valoare, dar in secolul 21 rata populatiei este de 70% curve si curvari asa ca trebuie sa gasesti baiatul bun in cei 30%. Bafta!

| Ralluxd a răspuns:

Nu, ar trebui sa stai sa-i suporti toate magariile si sa accepti sa isi bata joc de tine.

| denidenitare a răspuns:

Normal ca da dar uite am un plan iesi cu un alt baiat sau insealal si sa vezi ce o sa fie i n locul tau as face asta

| Bubi19 a răspuns:

Normal ca te desparți de el.Nu il lasă sa își bata joc de tine, nu ești tu bătaia de joc a nimănui happy!

| bubblegummy a răspuns:

Cheama-l la intalnire, iar el cand va veni sa te saruti si tu cu altul big grin o sa regrete crede-ma!