| anonim_4396 a întrebat:

:*:* Imi puteti spune si mie niste exercitii pentru slabit? big grin Cine imi da cele mai eficiente raspunsuri primeste fundita:*. Multumesc anticipat :*:* happy

2 răspunsuri:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Pulpele cam groase, poponetu marisorlaughing si burta un pic dar un pic as vrea sa slabesc la ealaughing

| Kissmeagain a răspuns:

Depinde in ce parte a corpului vrei sa slebesti.
Oricum...alergatul sau urcatul scarilor merge bine de tot. Daca ai pulpele groasa poti sa alergi pe varfuri, o sa ai rezultate destul de bune.