| aLaLa a întrebat:

Imi puteti spune, va rog frumos, cateva diete pentru slabit pe timp scurt si eficiente? Multumesc anticipat! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tii diete si te infometezi, sa stii ca te vei ingrasa la loc(efectul eu-eu).
Mai bine fa asa:
-sport:inot, sala, ciclism, alergat, ce vrei tu
-mananca sanatos de 3 ori pe zi, cu fructe de sezon si peste
-uite un site foarte folositor si expert : www.drmenci.ro/
Sora-mea,cu aceste sfaturi a slabit 21 de kg vara trecuta.
Nu uita de piramida alimentara: http://www.google.ro/......tp?/imgres