| mikilica a întrebat:

imi tot apare asta "There is no disk in the drive.Please insert a disk into drive \Device\Harddisk1\DR4." Ce sa fac? FundaVOT pentru cel care ma ajuta repede plzzz.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci intra in Start si scrie Regedit ->in fereastra care se deschide cauta cheia HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run ->aici sterge QuickTime si apoi da un restart la pc.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai un hard disk extern! Schimba-i usb-ul. Baga-l in alt loc si apoi vezi aici
http://support.microsoft.com/kb/330137

| mikilica explică (pentru neluL):

Si cum fac asta?

| neluL a răspuns (pentru mikilica):

Scoate cablul usb din computer si baga-l in alta parte. Ai mai multe mufe usb.

| mikilica explică (pentru neluL):

Pai nu am nici un cablu usb in laptop am numa mousul si stiku de la net

| mikilica explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru mikilica):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru mikilica):

Atunci intra in Start si scrie Regedit ->in fereastra care se deschide cauta cheia HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run ->aici sterge QuickTime si apoi da un restart la pc.