| Anonim1596 a întrebat:

:* In curand este aniversarea prietenului meu love struck(16 ani) si nu am nici o idee in legatura cu cadoul thinkingcrying Ce as putea sa-i cumpar? HELP! Dau >>fundoi::

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Îi poţi lua ceva de îmbrăcat, ori ceva simbolic, de la un magazin de suveniruri, leagă-te de o plăcere a lui ori cumpără-i ceva amuzant, gen suport de sticle de vin cu nu ştiu ce personaje pe el. Ori o carte, dacă e mai intelectual. Un magnet de frigider cu text pe el. Ori ceva ce colecţionează el? Baftă cu cadoul şi îi doresc o aniversare plăcută!