| bia338 a întrebat:

in curand eu si iubitul meu vom face 1 an de relatie si as vrea sa ma ajutati prin a-mi da cateva idei...ce as putea sa ii fac cadou? multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Depinde si ce gen e el, dar parerea mea e ca un ceas e superb pentru un baiat, sau ceva mai ieftin daca nu ti permite bugetul un lantisor simplu ceva gen.

app la multi ani!

| Seby1994 a răspuns:

Ceva simplu. o fotografie intamta cu voi doi la inceputul relatiei... nu stiu. din punctul meu de vedere, sincer sa fiu gestul conteaza. bafta