| pisilove15 a întrebat:

la scoala sunt 3 baieti repetenti in clasa mea. Iar unul s-a dat la 2 colege de fata cu toti iar mie imi tot cere guma sau un pix. odata mi-a facut cu ochiul dupa ce i-am dat pix si la ora de tehno s-a pus langa mine. cand vorbeste cu mine fata in fata ma priveste fix in ochi
Odata cand sa imi dea un pix care i lam dat mia pus capatul de la pix pe obraz si apoi cand am fost cu o colega sa facut ca nu ma vede.
Oare ma place? Daca da ce sa fac daca si mie imi place de el?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca doar asa e genul lui, sa flirteze cu mai multe fete. Nu pare indragostit de tine. Depinde si de el cum se manifesta. Mai asteapta, daca nu-ti zice nimic concret nu-i da nici tu semne. Poti flirta cu el in gluma sau doar sa-l ignori.