| pisilove15 a întrebat:

un baiat din clasa cu mine a flirtat cu 2 colege de fata cu toti
Iar mie imi tot cere un pix sau guma si la ora de tehnologie s-a pus langa mine.Ma priveste fix in ochi. Cand sa ma duc cu o colega acasa sa facut ca nu ma vede dupa ce a venit la mine langa banca si mia zambit dandumi pixul
Nu stiu ce sa cred flirteaza doar cu mine cand nu il vede nimeni dar cu celelalte de fata cu toti. Oare ma place. Sau doar asa face el?
Daca da sfat ce sa fac daca si mie imi place de el? Funda!

2 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Posibil sa te placa...sau poate sa fiti doar amici

| Devilgrim a răspuns:

Buna.

De unde sa stim noi daca te place, tu trebuie sa simti sau poate vrea sa te puna si pe tine pe lista fetelor luate devil

Bafta