| ÐαɾκPαιɳteɾ a întrebat:

La sfarsitul lui mai merg in excursie la Cluj cu clasa, si as avea nevoie de niste idei de farse care sa le fac fetelor cu care am sa stau in camera big grin Dau funda la cea mai interesanta idee.
Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| AlexandruAndreea a răspuns:

Daca vrei sa le faci sa faca pe ele in pat poti sa iei cate-un castron pentru fiecare fata o umplii cu apa calduta le pui la noptiere langa pat. Le bagi manutele in apa calda si astepti toata noaptea. Si o sa faca pipi cat ai clipi.
O alta idee ar fi sa iei un megafon si de dimineata la ora 7 sa le pui la urechi.
Alta ar fi cu pasta de dinti in Adidasi sau Ketchup sau mustar.
AQlta idee ar fi sa pui multe mirodenii in mancarea altcuiva cand nu e atent. Va fi palpitant.

6 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Au narcisa ce ai ajuns sa faci. =]]

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru Eus3b1u995):

Ma lasi? Am vorbit cu aproape fiecare fata din clasa ca o sa facem farse impreuna si eu am sa fac singura la toate big grin laughing

| AiEnma97 a răspuns:

Noaptea poti sa le iei hainele si sa le spanzuri undeva afara, ca sa trebuiasca sa iasa afara in pijama sa si le ia (+ papucii). Sau poti sa iei una dintre jucariile acelea in forma de paianjen si sa le-o atarni de tavan deasupra capului, ca atunci cand se trezesc sa faca pe ele de frica. Vechea faza cu galeata plina cu apa de la usa ar trebui sa mearga mereu.
Noroc! (n-as vrea sa fiu cu tine in tabara) laughing

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru AiEnma97):

Ce idei nebune mai aveti laughing) interesante dar nebune devil

| AiEnma97 a răspuns (pentru ÐαɾκPαιɳteɾ):

Avem imaginatie tongue Oricum, distratie placuta! happy

| ÐαɾκPαιɳteɾ explică (pentru AiEnma97):

Mersi