| DrTrxTr115 a întrebat:

la ziua de nastere a unei fete ce credeti ca ar fi frumos sa ii iau, ar fi frumos sa ii iau si un buchet de flori pe langa acel cadou? dati-mi sugestii, va rog, nu stiu, funda :*, ps : sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Valentyna951 a răspuns:

Ii poti aduce un trandafir rosu happy Cel putin mie mi-ar place sa primesc un trandafir.E ceva simplu, dar frumos. Cred ca oricarei fete i-ar placea sa primeasca asa ceva :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand un buchet mare de flori, cu florile ei preferate.

| Negoiu a răspuns:

Un buchet de flori în primul rând şi apoi ceva care să îi amintească de tine.