| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari. Maine ma vad cu o fata, e ziua ei si pe langa un cadou vreau sa ii cumpar si un buchet de trandafiri, dar cel mai probabil vom iesi in oras, undeva. Nu stiu exact. Ar fi ok sa ii cumpar un buchet de flori in situatia data, daca va fi nevoita sa il care dupa ea? Vreau raspunsuri serioase, multumesc happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine doar o floare daca nici nu sunteti impreuna. Sau un buchet mic sa n-o incomodeze

| Violleta2022 a răspuns:

De preferat 1 singuar floare, mai ales daca nu mergi la ea acasa, sa-l duci.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Recomand să ii cumperi un singur trandafir de preferabil rosu.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti sa ii cumperi orice buchet vrei tu dar sa nu fie prea stufos. Si cum adica sa il care dupa ea, faceti turul orasului, nu mergeti si voi la o terasa/restaurant? straight face

| Jigokunokishi explică (pentru PrintesaGumitaa):

Pai, ba da dar, tot trebuie sa il duca cu ea pe unde mergem. De aceea intrebam.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Jigokunokishi):

Nu o sa stea cu el in brate la terasa

| Raduruxandra a răspuns:

Buna! Eu ti-as sugera sa-i cumperi o bijuterie handmade. Mi se pare o idee originala de cadou si ii va ramane o amintire frumoasa. Iti recomand www.artmyway.ro