| ramonaan a întrebat:

m-am pensat singura pentru prima data si mi-am stricat forma..nu stiti cum as putea sa fac sa creasc mai repede. oare o se se repare chestia asta?

Răspuns Câştigător
| puisor98 a răspuns:

Buna happy pai de crescut repede nu prea cred ca exista vreo solutie, dar ele vor creste stai linistita oh go on pai se repara tongue le lasi sa cresca putin mai mult de cat le aveai si te duci la un salon ceva si acolo iti vor da forma dorita tongue

6 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Da,se repara stai linistita. Daca vrei sa iti creasca mai repede da-te cu ulei de ricin in fiecare seara.Si apropo nu te mai pensa singura, mergi la salon:*.

| Biia14 a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa mergi la cosmetica sa-ti dea forma sprancenelor, dar si atunci cand vrei sa te pensezi. Femeile de acolo stiu ce fac si se vad rezultate foarte bune. Daca vrei sa-ti creasca mai repede spancenele mergi la farmacie si spuine-i sa-ti de ulei de righin.Te dai cu el pe sprancene, doar seara, inainte de a te culca.Mult succes! Funda? puppy dog eyes

| Biia14 a răspuns (pentru Biia14):

Ricin* scuze! happy

| puisor98 a răspuns:

Oricum stai linistita. e normal sa se mai intample asa ceva, mai ales pentru prima datahee hee deci mai bine ia-o ca pe o greseala amuzanta decat ca pe o tragedie tongue

| SakoChan a răspuns:

Imi pare rau, dar nu exista nici un mod cunoscut prin care sa iti poti face parul sa creasca mai repede... Insa poti utiliza un creion dermatograf care are aceeasi culoare ca si sprancenele tale ca sa ascunzi cat de cat imperfectiunile cauzate de pensat.

| Maria2199 a răspuns:

Nu ai cwm, dar poti sa-ti faci aceeasi forma si la cealalta spranceana si o sa fie ok happy