| Denisadraguta a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? Maine sunt zilele orasului si ies cu o prietena da nu stiu cu ce sa ma imbrac...eu ma gandeam sa imi iau blugii cu talie inalta camsa, geaca de piele si pantofi cu platforma...dar nu stiu! Cine ma ajuta plzz! Dau funda; D

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

O idee buna, doar ca nu iti recomand platforme daca nu rezisti mult timp pe tocuri.

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

E bine așa.

| mida a răspuns:

Depinde in ce te simti tu mai bine, dar eu te-as sfatui sa-ti iei blugi, da nu cu talie inalta si un tricou care iti place tie mai mult si sandale cu sau fara toc, depinde de care ai sau care iti plac si nu prea merge geaca de piele, deci daca e cald doar tricou, iar daca nu o bluza de trening neagra sau ceva de genul asta dar in orice caz nu geaca.