| Azul a întrebat:

Am si eu o mica intrebare: Maine merg la un show si nu stiu cum sa ma imbrac. Ma gandeam sa iau niste colanti maro cu o camasa maro sau un pulover de aceeasi culoare si cu UGG. Problema este ca nu stiu daca merge sa port UGG de pe acum, daca nu este prea cald... Nu as vrea sa iau adidasi cu blugi pentru simplul fapt ca, cu blugii nu ma simt confortabil, simt ca imi cad de pe mine!
Va rog, ajutati-ma! happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic ca merge muuuuuult mai bine combinatia de colanti maro cu o camasa alba(la camasa sa pui o curea maro in talie) si UGG.S-a dus vara, a venit frigul si cizmulitele astea se poarta mult.

| Azul explică (pentru Bondarel99):

Multumesc frumos pentru raspuns! Ma ajuta mult! :*

1 răspuns: