| Alexandra2019 a întrebat:

Hey TPU!
Ma ajutati va rog cu niste statusuri? De indiferenta in dragoste, sau ceva de genul. Multumesc!
Va rog nu site-uri! Si nici multe statusuri la care da-ti coppy-paste.

1 răspuns:
| dennisa42 a răspuns:

♥ Imi plac astea trei.

Zambetul meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat''

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

Sper ca te'am ajutat! big grin