| TraficantaDeFunde a întrebat:

maine ma duc la ziua de nastere a unei prietene foarte bune. Problema e ca nu prea stim ce vom face. din pacate vom fi doar 4 persoane deci nu avem prea multe idei. dati-mi si mie idei faine ce putem face sa ne distram tongue Da sa fie cat mai multehee hee Mersi + funda tongue

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Uite acum nu stiu ce sa place voua sa faketi da` au am cateva idei. daca e seara puteti iesi afara sh sa speriati "trecatori",sa faceti prajituri daca vreti, sa faceti un concurs de miss laughing sa va faceti poze, sa va uitati la un film de groaza + popcorn, sa povestiti intamplari hazlii care vi s`au intamplat...in fine, faceti ce va place, sper ca te-am ajutat... Funda?!