| superpissy40 a întrebat:

Azi este ziua mea de nastere si am invitat 2 prietene la mine si nu prea stim cum sa ne distram in afara sa ascultam muzica si sa vorbim diverse chestii.Ce idei aveti? Funda happy

Răspuns Câştigător
| stefaniastef123456789 a răspuns:

Pai... spuneti povesti de groaza cu lumina stinsa. uitati-va la un film de groazawinking. De preferat: Cassadaga, Woman in black. Sunt cele mai de groazawinking. Puteti sa va impletiti parul... Sa va jucati jocuri gen fata-ascunselea, Baba-oarba. Adevar provocare sau procent. Astazi este paparuda. Puteti sa iesiti afara sau in gradina si sa va bateti cu apa.Sau daca stai la casa poti sa urci in podul casei si sa cauti lucruri mai vechi.Sigur o sa va simtiti fascinatewinking. Funda?

4 răspunsuri:
| xrapalexx a răspuns:

Jucati-va jocuri, cantati, spuneti povesti de groaza, dansati!

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Întâi de toate, la mulți ani! În al doilea rând, felul în care vă puteți distra depinde de vârstă, dar dacă împlinești mai puțin de 14 ani ați putea să vă jucați cărți. Sper că ți-a fost de folos răspunsul meu.

| beatrice023 a răspuns:

Organizati jocuri si diversificatiile, fiți in largul vostru vorbitin despre baieti. Dansați

| doarpentruintrebari129 a răspuns:

Daca aveti 18 ani chemati si voi niste baieti si totul va deveni inetesantrolling on the floor