| mariaioana07 a întrebat:

Hey TPU, merge o relatie intre un baiat de a 6 a cu o fata de a 8a?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, de prietenie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De mers. merge, dar depinde cât o să dureze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam dubios.

| Aditu94 a răspuns:

Merge.orice e posibil, totul este sa vrei..in cazul vostru. daca ea e mai mare decat tine, si te place si te doreste, da merge fara probleme.dar daca ea nu iti da binete si te ignora, inseamna ca nu e de tine.

| SociopatuI a răspuns:

Da. Este posibil.

| Ana2920 a răspuns:

Daca sunteti de aceeași vârstă, eu zic ca da. Nu contează clasa. O prietena de a mea ii place de un baiat de clasa a 6-a si ea e in a patra si se plac unul pe celălalt. Bine, nici prietena mea nu stie ca el o place, nici el nu știe ca ea o place, deci oricine poate avea o relație cu un baiat din clasa mai mare.
Sper că te-am ajutat!