| treipuncte a întrebat:

Ar merge o relatie dintre o fata de 13 ani si un baiat de 17?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o mare prostie mai ales acel baiat devine pedofil de la 18 ani si nu are nici un rost. Fata habar n-are experienta si nu stie sa trateze iubitul cum se cuvine.

| Dean1996 a răspuns:

3 ani este o diferenta enorma in cazul vostru.In realitate, nici 10 ani nu e o diferenta mare, dar sa fie de exemplu:
Fata-20
Baiatul -30
Asa nu e o diferenta mare,dar la voi e o diferenta ENORMA, pentru ca el e mai dezvoltat la minte ca fata, care are 13 ani, el e aproape major. Diferenta in exemplu tau este foarte mare, mai ales ca te dezvolti de la an la an[la minte].

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Da normal, odata ce va intelegeti si va iubiti MERGE :-) Asta conteaza cel mai mult, nu varsta.

| Lell a răspuns:

Da smug daca se iubesc

| Marynna a răspuns:

Eu sunt de parere ca 3-4 ani nu e o diferenta asa mare.Pana la urma, fetele sunt mai mature ca baietii.Bine,acum depinde si de situatie, poti avea o fata de 13 ani ingrozitor de imatura si un baiat de 17 ani foarte matur si cu picioarele pe pamant.In general, 3-4 ani mi se pare o diferenta acceptabila.

| NoNameJunior a răspuns:

Nu cred.

| PisicaRoz a răspuns:

Da ar putea merge numai sa te asiguri ca nu vrea altceva de la tinewinkingsti tu la ce ma refersmug
Bafta poate merge:*

| NorbO a răspuns:

Daca esti pregatita sa iti incepi relatia sexuala da (deci daca esti fata)
Daca esti baiat atunci nu iti pune problema!

| IrinaAniri a răspuns:

In dragoste nu conteaza varsta! bine, nici sa fie diferenta de 20 ani, dar intre o fata de 13 si un baiat de 17 sigur merge daca va iubiti cu adevarat. :X :X

| DaniGuitarMan a răspuns:

Buna happy o relatie intre cineva de 13 ani si cineva de 17... e... cam anormala happy Si iti zic si de cewinking el, avand 17 ani, are niste ganduri nu prea curate happy dar cu ea (care are 13 ani) nu poate sa faca nimic pentru ca daca face ceva cu ea, el o incurca, si automat o sa o insele; + ca face 18 ani, si o sa aiba alte planuri... iar ea ii va sta in drum happy
Cel mai normal, este o relatie cu diferente de cel mult 2 ani intre cei 2... hai sa zicem 2 ani jumate... Asa ar fi normal happy Si asa ar fi cel mai bine si pentru ea, si pentru el ^.^
Sper ca ti-a fost de folos!
Succes!

| Aly_9916 a răspuns:

Daca se iubesc dc nu?straight face iubirea nu are varsta

| Basel a răspuns:

Dragostea nu are varsta
si eu sunt pe a9a si am fost cu o de pe a6a
dar bine... nu arata de cls a6a laughing
e okwinking parerea mea big grin

| Dyanes a răspuns:

Logic ca da!

| Andreea_1401 a răspuns:

Da de ce nu? Dar acum ce cauta fiecarebig grin Si depinde si de personalitatihappy