| ByankaaBya a întrebat:

Hey, TPU:* Mi-am creeat o pagina pe facebook cu numele meu ca sa ma semnez cand postez poze pe pagina mea. Dar vreau sa va intreb cum fac ca sa ma semnez cand postez pozele?

2 răspunsuri:
| Girl25 a răspuns:

Heiihappy Daca te referi cum sa te etichetezi, apare acolo dupa ce pui poza "etichetare".Dai acolo si iti apare sa scrii numele si scrii 'eu' ca e mai usor.La asta te refereai?

Daca da, sper ca te-am ajutat. puppy dog eyes

| quadmachine a răspuns:

Please quit facebook, close your account and start playin` barbie games.
Se numeste `tagging`, uite aici tot ce vrei sa stii cum sa folosesti facebook: http://www.facebook.com/help/463455293673370/