| ANA_1141 a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva programe de creeat poze pentru coperta facebook.In afara de pizap.Sunt admina pe o pagina de facebook si imi trebuie sa fac coperte si sa editez fotografii de profil in care sa semnez numele paginii! Cele mai bune programe primesc Funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
| July4427 a răspuns:

Incearca photoscape. E cel mai cool. Stiu asta din propria experienta.

| ANA_1141 explică (pentru July4427):

Si in ce optiune ca sunt mai multe....este Editor, Bach Editor ....sau ceva de genuhappy

| July4427 a răspuns (pentru ANA_1141):

Toate. E mai bine sa le ai pe toate, pentru. mai multe variante
happy

| Cristiana_Mercan_2000 a răspuns:

Pai sunt multetonguehotovisi pic monkey pizap pixlr instagram muzy photomania...

| WAT a răspuns:

Photoshop iti recomand da urmareste tutoriale pentru el ca la inceput e greuuu