| Denissuka a întrebat:

happy o intrebare : cum imi dau seama daca sunt pregatita pentru a-mi incepe viata sexuala? am 18 ani,si nu ca as vrea sa mi-o incep neaparat, dar as vrea sa stiu cand stiu ca sunt pregatita. Multumesc frumos :*

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Asta depinde de tine.
Sfat:
Atat timp cat o incepi cu un prezervativ, si tot asa pana cand vrei sa faci copii, no problem.

| MiruD a răspuns:

Cand vei fi sigura ca il iubesti si vei ramane cu el.
Dar cred ca tu vei sti cand vei fi pregatita cu adevarat. Vei simti asta!

| LastKisss a răspuns:

Atunci cand simti, nu stiu, lucrul acesta pur si simplu se simte nu se organizeaza sau se impune o ora si o data " gata pe 10. 10. 2010 la ora 10 eu fac sex " laughing nu asa, pur si simplu vei simti tu cand este momentul