| TnCristinaa a întrebat:

O sa incep liceul si bineinteles trebuie sa imi cumpar de imbracat, caiete, geanta+naveta+telefon nou.o galeata de bani..ma tot gandesc..nu vreau sa fiu mai prejos ca altii, dar nici nu imi permit cum isi permit unii.in fiecare zi alte haine si alte chestii..deci chiar trebuie atat de multe haine? Nici in fiecare zi cu aceleasi haine normal, dar nici mereu altfel...deci nu stiu cum sa zic.voi ce va luati? cam ce trebuie sa imi iau? (SUNT FATA)

Răspuns Câştigător
| DavidoW a răspuns:

Sunt 2 tipuri de persoane, cele care te plac asa cum esti si Restul, tu decizi cui ii dai atentie! deci daca mergi in fundu gol, o sa fi cea mai awesome! laughing) glumesc. Daca pui accent pe ce spun ceilalti din jurul tau o sa mori fara prieteni adevarati, nu te straduii sa fi cea mai tare din curtea scolii, o pierdere de timp. Acum sa trec la subiect, cumparati haine pe care le poti combina intre ele, pantalonii cu tricourile bluzele etc, sa se potriveasca intre ele cat de cat. dar daca tot nu te-am convins ca pana acum ca nu merita parerea celorlalti, vinde-ti un rinichi, o sa ai destui bani! O seara faina laughing

| TnCristinaa explică (pentru DavidoW):

laughing)))) mersi

| DavidoW a răspuns (pentru TnCristinaa):

Cu mare drag big grin