| Enigmă a întrebat:

Oare ma place? Am iesit cu prietenii si era mereu cu ochii pe mine. Incerca sa ma faca sa rad, desi nu ne cunoastem prea bine, cred ca il plac. E posibil sa simta si el ceva pentru mine?
Cum sa ii spun ca il plac? Pur si simplu nu i`o pot spune in fata sau pe mess.
Funda!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si atunci cum vrei sa'i spui? laughing
Nici in fata nici pe mess.Sti tu alta solutie de "a spune"?
Poate ca ar fi bine sa'i bati apropouri sa'si dea seama singur. Dar nu cred ca e bine sa'i spui tu.Adica daca te place, ar fi bine sa faca el primul pas.

| maya202 a răspuns:

Pe mess ar fi mai usor.incearca sa il intrebi pe el daca te place ca printr-o gluma