| cezcez a întrebat:

parintii au inceput sa ma urmareasca iar eu fumez cum. Sa nu ma prinda!

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-ti o tigara electronica sau lasa-le. Oricum iti distrug santatea.

| AFR81 a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu te vor prinde in fapt. Cel mai bine si cel mai sigur e sa le lasi. Pe langa faptul ca iti faci tie un serviciu, le vei face si parintilor o bucurie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai fuma

| kar1GaNNN a răspuns:

Oricum te vor prinde odata, mai bine ai grija de tine. laughing

| BadAngel3 a răspuns:

Tigarile nu fac bine sanatatii tale.

| 03Didy03C a răspuns:

Nu mai fuma! Oricum nu sunt bune, poti murii de la ele.winking

| Caddy14 a răspuns:

Daca au inceput sa te urmareasca nu prea mai ai ce face.Du un parfum cu tine si inainte sa intri in casa il folosesti sa nu te simta si servetele umede cu miros puternic ca sa nu iti miroasa degetele.
Sau foloseste simpla scuza ca ai fost la un suc cu colegii(prietenii) ca doar in toate localurile se fumeaza

| MusicAlina a răspuns:

Lasa fumatul maninca mai multe fructe si legume nu o sa-ti strice

| danielaioana2 a răspuns:

Nu.mai fuma. Si eu fumez de cinci.ani dar nu e bine deloc.