| misu_7777 a întrebat:

pentru cei ce se pricep cat de cat in photoshop as vrea si eu sa stiu cum sa imi clonez parul sa para mai lung. va rog. fundita

2 răspunsuri:
| abc1234 a răspuns:

Sunt profesionist in photoshop...Imi poti da o poza cu tine sa vad ce pot face? preferabil ca in spatele tau sa fie ceva cat mai deschis...chiar alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@abc1234: daca esti profi, nu ai nevoie de fundal neutru pentru a extrage ceva dintr-o imagine happy
@misu: cauta pe youtube un tutorial, ca de explicat in scris e mai greu