| Misspink12 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua verisoarei mele implineste 13 ani si nu stie unde sau cum sa-si faca ziua de nastere, intr-un restaurant sau la un film sau in discoteca.Ea vrea in discoteca dar parinti ei nu vor

Răspuns Câştigător
| Snufkin a răspuns:

Discoteca la 13 ani? ca verisoara ei incearca sa o tii departe de discoteca pentru inca cativa ani.Sa incearca sa faca party acasa daca e destul loc, acolo e cel mai bine pentru ca poti aranja cum vreiwinking

1 răspuns:
| Alex_Aly_1973 a răspuns:

Pentru varsta ei ar fi frumos sa faca ziua intr-un restaurant. Funda? happy