| sweetchocolate a întrebat:

Peste cateva zile liceul o sa organizeze o petrecere de Halloween si chiar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Mentionez ca nu o sa imi iau costum, ci doar ceva simplu, dar nici chiar ceva gen : bluza-blugi-balerini. Ceva idei? Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| pinkqueen98 a răspuns:

Hihappy:X! daca nu vrei ceva exagerat dar nici banal poti incerca cu o pereche de dressuri[strampi de'aia cu licra] ii rupi sau poti folosio pereche mai vechi sau daca nu poti folosi colantihappy. peste ei poti lua o pereche de pantaloni scurrtihappy.mai i-a un tricou mai larg pe care il decupezi in forme de inima daca nu il personalizezi tu cumvawinking.in picioreiti poti lua o pereche de tenesi sau balerini!happysper ca te'am ajutat!winking[fundapuppy dog eyes:X:X:X?]

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Si atunci de ce te mai duci, sau de ce te agiti cu imbracamintea?