| gorigoscop a întrebat:

Hey tpu.problema mea este urmatoarea. maine voi merge la verisoara mea, sa vedem un film ideea e ca nu va fi singura e si cu o fata, care imi cam place..si mi a cam dat de inteles ca si ei de mine.Deci la ce film sa ne uitam? ma gandeam la ceva mai horror sa ne mai speriem-.- chestiile siropoase mi se pare plictisitoare si cred ca si ei.dati mi mai multe titluri in caz ca a vazut deja unul. Funda, cred happy

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mai bine o intrebi pe fata. Se va simti magulita si vei creste in ochii ei pentru ca ai lasat-o sa aleaga.

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Cauta "Evil dead"(www.imdb.com/title/tt0083907/ ) si problema e rezolvata! :-)

Succes!