| PikachuPufos a întrebat:

Eu petrec revelionul singura cu o prietena, iar anul acesta vrem sa ne uitam la niste filme, dar nu am absolut nicio idee ce filme sa luam. Ati putea sa ne dati niste idei? Cautam niste filme bune, nu siropoase si nu chiar toate sa fie horror (desi ne place sa ne speriem laughing ) Va rog eu frumos sa ne dati niste idei.

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Poi, uitati-va la ceva de groaza, stiu ca fetelor le plac serialele astea laughing e pe Discovery o emisiune, parca se numea "Vanatorii de fantome".

PS: cum poti fi singura daca esti cu o prietena? thinking

| costis a răspuns:

Candva pe-aici trecea un rau (Brad Pitt). Mai cauta dupa titlu ceva cu Benjamin Button, tot cu Brad Pitt.

| suffarstar a răspuns:

Norbit,limitless,ace ventura, the mask, Abraham Lincoln Vampire Hunter, Alice in Wonderland (merita vazut)A bucket list...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Little men
2) Animalul
3) Puicuta cu cocosel
4) Pacala
5) Singur acasa 1, 2, 3!
6) Fetele de la laptarie
7) Iluministul 3

| vampir004 a răspuns:

Pai,depinde ce fel de filme va plac

| WinxSirenix a răspuns:

Fata conta monstru

| axel112 a răspuns:

Singur acasa daca vreti sa radeti
abraham lincoln:the vampire hunter sau prometheus daca vrei groaza
transformers daca iti place actiunea
twiligt daca iti plac astea drama care mie sincer nu-mi plac
daca nati vazut stapanul inelelor acum ar fi momentul cam din astea ai ce alege

| JessicaJ a răspuns:

Doi cuscrii de cosmar.
Cu duzina e mai ieftin
Urmarire la viteza maxima
Spot
Ora de varf
Justitia viitorului
Van Helsing
Intalnire exploziva
G-Force salvatorii planetei
Ingropat de viu
Cateii lui Mos Craciun
Ps: Toate sunt vazute de mine...am o lista in pc cu filme vazute de mine si le'am scris pe astea...restu' sunt horrorlaughing)):]]

| Emily_Emy_1998 a răspuns:

Un film bun ar fi "sa fie razboi'' si il poti viziona aici http://www.filmenoi-hd.net/2012/06/this-means-war-online-subtitrat-hd.html