| Static a întrebat:

Promit fundita si vot! Stiti sunt cam slabuta am 42 kg, si as vrea sa mai mai ingras putin, cam 3 kg sau 4. Stiti cumva ce sa mananc ca sa grabesc ingrasarea? Voi ati mai patit asa ceva, cum ati actionat? Si chiar vreau sa ma ingras, nu arat rau insa vreau eu big grin. Deeci nu-mi spuneti sa iau calciu deoarece depinde de organism si calciul nu ajuta mereu!

1 răspuns:
| Be12345 a răspuns:

Super intrebarea.si eu sunt slabutza si inalta 170cmstraight face si nu reusesc sa ma ingras am incercat tot felul de vitamine.siropuri pentru pofta de mancare, tratamente naturiste etc! incearca sa te obisnuiesti cu tine asa slabuta si totul vine de la sine! p. s nu incerca cu grasimi, mancare fast food, ca faci un mare rau organismului tau