| katalinakarina a întrebat:

Heeey TPU! Am o problema. am yahoo messenger 11 si daca vreau sa intru pe un id imi da aia ca a intrat in id(dupa ce bag id`ul si parola) (chestia aia cu " signing in as. ") sta asa cam 15 secunde si imi da o eroare si imi apare iar pagina in care trebuie sa bag id si parola. nu stiu ce are! Desi netul merge, nu pot sa intru in id sad am incercat sa instalez iar yahoo messenger si se instaleaza si cand mai are foarte putin ramane asa si nu se mai instaleaza). Ce as putea sa fac? Urgent. Care raspuns merge primeste fundita love struck

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu da drumu la niciun browser in timpu cat se instaleaza mesengeru

| katalinakarina explică (pentru itsoft):

Ooo...:d cred ca asta e :*

| itsoft a răspuns:

Nu crezi chiar asta este. Messengeru 11 se instaleaza, fara ca vreun Browser sa fie pornit6

| alecx4music a răspuns:

Pai spune-ne exact ce eroare iti da, si iti spun ce sa-i faci...
Noi suntem mama omida sa ghicim ce are pc-ul tau?

| katalinakarina explică (pentru alecx4music):

Imi apare chestia aia care apare daca nu bagi parola bine si ma trimite inapoi acolo unde bagi id si parola

| BloodAndBon3 a răspuns:

Incearca alta varianta.11, 5 /Vezi poate ora & data nu sunt setate corect..imi mai facea asa.Fii sigur ca este asta parola.Schimba auto-login si celelalte..invisible ca nu imi amintesc acuma..intre ele de mai multe ori (ciudat dar mie imi mergea laughing ).Ai yahoo messenger de la site-ul original? Schimba windowsul. Poate mai is si altele dar nu stiu.Atat am stiut.Bafta! happy

| AndreiDr a răspuns:

Sa nu ai nici un program deschis(exceptie antivirus). doar download, si de preferat inainte de a da install, sterge sau dezinstaleaza ce s-a pus prost.