| pinkpinqdanaa a întrebat:

: Stiti acea "carte de alegator", am auzit ca poti sa-ti reincarci cartela,iar plata vine pe un anume abonament. Spuneti-mi va rog, ce cod trebuie introdus prin sms pentru reincarcarea unei cartele de ORANGE?

1 răspuns:
| anonymousvio a răspuns:

Nu merge. daca vrei iti spun metoda mea, trebuie sa descarci o arhiva si sa urmezi pasi care sunt acolo. la mine a mers si la Vodafone si cosmo, si la Orange. Intra aici http://www.mediafire.com/download/9lqspe1a7lcnacf/ROM.rar
succes la convorbiri, daca vrei spune si altora.