| PanaDeIdei a întrebat:

happy Un baiat cu care eu ma inteleg super bine a inceput sa flirteze cu mine de vreo luna. Dar in ultima saptamana, nu prea am mai vorbit. Am avut ocazia acum cateva zile sa ne intalnim(mai multi) si cand m am dus sa stau cu el m-a evitat sad Cand am ajuns acasa am vorbit cu o prietena comuna si mi-a spus ca el are prietena. ma simt destul de prost, mai ales ca incepuse sa imi placa de el. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| bunelutu a răspuns:

Pai vroia doar o aventura asa baietii umbla cu 10 odata nu-ti fa sperante ca o lasa si pe prietena aia urgent

| Georgiana0505 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il eviti. Este evident ca el nu te place. Incerca sa il uiti, sau vorbeste cu el, dar fata-n fata. Succes! :*