| biby_5971 a întrebat:

va rog ajutati-ma! vreau si eu un cont webkinz adica username si codul webkinz.va rog ca sa ma pot juca si eu...si bine inteles ca mai puteti intra si voi.sau daca aveti deja un cod dati-mil pe adresa biancaberescu@yahoo.com(codul sa nu fie folosit)mersi mult faceti cum credeti dati-mi orice cont sau orice cod webkinz nu am pretentii! mss mult cine va avea raspunsul castigator o sa ai fiu recunoscatoare si prietena adevarata.va rog nu va bateti joc de chestia asta. este ceva serios va rog mult.nu uitati imi puteti trimite doar pe biancaberescu@yahoo.com daca il veti pune aici o sa il vada toata lumea.nu raspund la cei care isi bat joc de mine si care nu m-au ajutat deloc... ok va astept cu conturi mss mult inca odata va pup!

3 răspunsuri:
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Am auzit ca iti poti cumpara de la Carefour un animal mic cu doar 18 lei. Sper sa gasesti!
Scuza-ma ca'ti zic dar nimeni nu o sa ti dea tie un cod de webkinz pentru ca ala trebuie sa til cumperi tu impreuna cu animalul!

| ancutssa a răspuns:

Sigur.uite un cont : voltaj 9.parola.contacteaza-ma : ancutssa_love_sweet

| mihaela_8187 a răspuns:

Nu pot mai bibi
laughing