| biby_5971 a întrebat:

imi dati si mie un cont webkinz? trimitetil pe adresa biby99_blakandpink.Am sa dau timp funda la primii 5 care imi raspund.INSA dati un cont real.Va informeza ca nu dau funda pana nu incerc contul pe webkinz.Va multumesc mult! Si daca contul va merge am sa va dau 3 funde pentru orice raspuns! Nu UITATI TRIMITETIMI CONTUL PE ADRESA biby99_blakandpink@yahoo.com!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,biby!
Aici ai 2 variante:
1)intri pe webkinz.com si iti faci un cont de proba(deci nu-ti trebuie numere sau cum ii zice) care dureaza 1 an
2)cauti in magazine un webkinz mai ieftin.

Si apropo, nu poti da decat 1 funda la intrebari si sa stii ca si mie imi place de Miley.

Te :* si Paste Fericit!

| alexandra_8726 a răspuns:

Iti dau eu

| alexandra_8726 a răspuns:

Dar este de proba