| SpEcIaL1 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti daca ma mut de la profil real, mate-info la profil uman, stiinte sociale ce diferente trebuie sa dau? ..trec in clasa a-10a! si pana cand(pe ce data ) pot sa ma mut? ca sa incep a-10a la profilul nou. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aliiinuuus a răspuns:

La latina trebuie sa dai diferente.te poti muta pana in clasa a 12a :d

| SpEcIaL1 explică (pentru Aliiinuuus):

Si cam cand trebuie sa dau diferentele daca eu ma duc luna asta ..pentru a ma mutabatting eyelashes.big grin

| Aliiinuuus a răspuns (pentru SpEcIaL1):

Cred ca prin august... ar trebui sa iti spuna ei o data sigura, presupun ca o sa te lase o perioada sa inveti. Oricum latina nu este grea, mai ales ce se preda in clasa a9a pentru stiinte sociale big grin

| SpEcIaL1 explică (pentru Aliiinuuus):

Multumesc mult!

| Aliiinuuus a răspuns (pentru SpEcIaL1):

Cu placere :*!