| Feri5 a întrebat:

Voi ce inaltime aveți? Precizați vârsta și înălțimea! As vrea o inspirație din partea voastră!

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.64-13 ani.
Tin sa mentionez ca nu am mai crescut niciun cm de doi ani.

| Feri5 explică (pentru anonim_4396):

Poate datorită pubertății.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 1.80

| Feri5 explică (pentru anonim_4396):

E bine. Trebuie sa ții o "dieta" bogata in calciu, vitamine și proteine, sa consumi multe fructe și legume și sa mănânci regulat. Ca sport poți găsi pe net O varietate mare de exerciții fizice care te ajuta sa ai un corp frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Feri5):

Oricum mersi de pont
Practic de ceva timp sport de contact si sala. Dieta o am adaptata in functie de asta+suplimente alimentare.

| Feri5 explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.61-16 ani. Mai rau de atata nu se pate laughing Nu iti face griji

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

13 ani jumate-1.64 m
Tin sa mentionez ca nu am mai crescut nici macar un cm de doi ani.

| Castoru2 a răspuns:

1.80-14 ani

| Feri5 explică (pentru Castoru2):

Serios? Eu am 1, 75 m și împlinesc 15 ani.

| Castoru2 a răspuns (pentru Feri5):

Pai am facut baschet, din cauza asta.

| Feri5 explică (pentru Castoru2):

Serios? Nu prea cred... Cunosc copii ceva mai înalți decât mine la 14 ani dar au maxim 1, 77 cel mult. Tu cum de ai 1, 80 m? Poate nu te-ai măsurat bine?

| Castoru2 a răspuns (pentru Feri5):

M am masurat iar special pentru tine am 1.79, e si putin din familie bunicul meu avea in jur de 1.90.Prietenii mei care s au tinut de baschet au 1.85.Majoritatea din grupul meu de prieteni avem inaltimea cuprinsa intre 1.75-1.85 si stiam pe cineva care avea 1.90 la 15 ani

| Feri5 explică (pentru Castoru2):

Bine!