| 0Lora0 a întrebat:

voi va credeti frumosi sau urati?

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu spun ca ma cred o frumusete rara, dar nici o uratenie oribilia! Desi mai mult conteaza interiorul decat exteriorul!
O zi buna!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai tu ce parere ai despre omul care e la volan? Arata bine logic.

| luiza a răspuns:

Ma consider o persoana normala! frumusetea/uratenia tine de gustul privitorului: nu ti-s-a intamplat niciodata ca tie sa iti placa ceva si prietenilor tai nu?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Arata-mi tu mie barbat frumos. nu spun ca suntem urati, dar nici frumosi. suntem normali.
in schimb fetele sunt frumoase, nu degeaba sunt reprezentantele sexului frumos si mai sunt si fete urate phbbbbt laughing

| neutrino a răspuns:

Nu ne putem crede nici mai frumosi, nici mai putin frumosi, nici mai destepti decat tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine se considera frumos, e un infantil.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi 0Lora0, cu toate ca numele meu de familie este Frumosu sunt urat cu spume, asta asa de complezántă tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e frumuseţea şi ce e urâţenia?
Şi poate am să îţi spun ce cred despre mine.

| Meaningful a răspuns:

Sunt un nebun dureros de frumos.

http://adinamirela.wordpress.com/......de-frumos/

Ca sa ne mai si destindem : https://www.youtube.com/watch?v=9LZ35Ar3r2k

| Shmoopy a răspuns:

Hai ca pana la urma creierul nostru ne face sa credem ca suntem de cinci ori mai frumosi decat suntem de fapt laughing
*flies away*