| SandraPhantomhive a întrebat:

Vreau ca pana pe 31 iulie sa slabesc 2 kg.
M-am apucat acum 2 zile de un program mai "special".
NU am mancat deloc carne, am facut 20 - 30 minute exercitii seara, n-am mancat paine si am baut foarte multa apa.
Ieri am mancat:
La micul dejun: Rosii cu branza
Pranz: Orez cu salata de varza.
Cina: Ardei umpluti cu branza happy

Azi: Mic dejun: Omleta (2 oua) cu rosii si branza
Pranz: Doua batoane Fitness
Cina: Orez.

Foarte multa apa, fara paine, plus 30 min de exercitii.
Pot slabi 2 kg in 24 zile?
Funda!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca o ti tot asa probabil ca vei scapa de cele 2 kg

| Kittynika a răspuns:

Vad ca mananci multe paste, acestea ingrasa(orezul, spaghetele etc).
Si nu exclude carnea nu-ti va fi de folos.Nici nu te infometa pentru ca organismul cand nu primeste mancare isi face resurse si retine apa,adica:acumuleaza grasimi pe burtica,solduri, picioare.
Mananca carne de peste si pui fierte, fara prajeli.Mananca foarte multe fructe si legume dar sa nu fie de alea mari si frumoase pentru ca sunt tratate si doar iti intoxici organismul.Bea multa apa si ceaiuri pentru ca rinichii sa curete toxinele si astfel slabesti.
Sport nu fa seara pentru ca nu e bun pentru somn(seara se fac doar exercitii usoare de yoga,streching),e bine sa faci dimineata, dar nu imd dupa ce te trezesti, eventual dupa mic dejun.Si un sport care sa te solicite fizic ca alergatul,mersul pe bicicleta, role sau cauta pe youtube ca gasesti sute de programe de sport, axeaza-te pe pilates.Cauta pilates for legs, for abs.Si mergi la masaj, ajuta la eliminarea toxinelor din organism.

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Deci eu sunt sincera am slabit 1 kg in 2 zile cu vreo 6 batoane Nestle pe zi si in fiecare seara si dimineata 30 de minute sau 1 ora plimbare cu rolele.Cred ca poti si tu.

| Delia_7017 a răspuns:

Fi serioasa 2kg le dai in 5 zile maxim.Numai bine!

| GMVBOSS a răspuns:

Miscare! happy