| ElenaEll a întrebat:

Hey, TPU`! Vreau si eu niste statusuri de fite, indiferenta, dragoste:* Dau funs plzz;*

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba cu***le de tine [ love struck ].

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat... dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

. Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

. Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

. In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

. Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.

.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz. da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...Chiar Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/!

`Voi JucA DuR... ChIaR ` Daca ` MhA vA DuReA...

Zambeste mereu, chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare, zambeste! Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă. ♥

Cine vrea bate din palme; x Cine nu.pleaca si doarme; x!

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tot. Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale! :

Gata! Spun stop... M-am saturat sa plang! De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita. Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica, da`s a dracu`, nu stii ce ma duce capu!

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot. E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop! ♥

Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea. Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!; x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce. E unica. E speciala.Nu e ca o stea. E chiar o stea! Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele tale ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc... O zi in care nu regret nimic... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna!

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

Acum =nimic

Auu` fost m0mente`n care nu`mi mai d0ream nimic! Cazusem sh simtseam ca nu` mai pot s` ma ridik, da pot s` trec peste toate!

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor. Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x.

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

. eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e doar 0 zi, doar 0 zi din sute, e doar o alta zi in care viata te ****!

# Stii? Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

[ sentimentele nu` au preTz! au valoare, cuL0are` `. ceva atat` de simpLu nu` m0are! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta

Spune stop! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza!

Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu. dar acum esti un nimic, esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine. Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine!

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mine

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti, Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult, cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale... vrei sa ma vrajesti...STOP BABY! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult de mine. cateodata sa faci rau, aduce bine "

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac. Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pot sa tac. *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi!batting eyelashes

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu`! =]

. N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc love struck

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma • ''

Profit de iluzii şi cuvinte false gen"te iubesc", comportament copilăresc, gelozie, certuri, asta e relaţie? sigur faci asta din lipsă de ocupaţie!

A pus suflet deşi ştia că greşeşte.

Căţi oare mai ştiţi ce înseamnă să iubeşti. Să ai fluturi în stomac şi să simţi că te topeşti.

Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.

Vrei să mă răneşti sau vrei să mă foloseşti pentru a-i răni pe alţii?

Noi: 2 nebuni ce n-am ştiut să ne înţelegem. Lumea: un sanatoriu din care nu ştim ce să alegem.

Îmi place că lângă tine chiar uit de toate şi imi place când aiurea ne plimbăm prin noapte

Mi-e dor să te strâng în braţe, să te sărut. Mi-e dor să îmi vorbeşti, mi-e dor să te ascult!

Dacă am să plec vreodată nu am să mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea puţin

Ştiu că nu am cum să fiu ca înainte, dar vreau şi eu să am dreptul meu la fericire

Un zâmbet fals nu se observă mereu. Privirea, însă, nu poate minţi

Urăsc când cineva mă întreabă dacă sunt suparată, şi el este de fapt problema

Nu îți închipui ce are ea în suflet, te iubește, tu, vagabond din fire o faci să ajungă să poată zâmbii doar când te vede prin fotografii

De obicei, oamenii fără care tu nu poţi trăi, pot să traiască fără tine

Nu-i aşa că e ciudat cum apreciem anumite persoane doar după ce pleacă din viaţa noastră?

Tu îmi faci inima să râdă, chiar dacă ochii mei plâng ♥

Pune mâna pe o sobă fierbinte un minut şi ţi se va părea o oră. Stai cu o fată frumoasă o oră şi ţi se va părea un minut.

Mai bine o diavolită politicoasă, decât o sfântă prefăcută!

Suferă, și nu suferă cum suferi tu, suferă în modul ei, fără să spună, fără să știe nimeni, suferă când nu e nimeni lângă ea, sau când e întuneric. Dar e fericită, e fericită pentru că tu ești fericit, pentru că a înțeles că nu îi mai aparți și pentru că te vede fericit așa cum nu te-a mai văzut

Am invațat că fericirea nu se cerșește, că un zambet nu costă nimic, că ura nu are nici un loc în viața mea, că momentele grele sunt benefice pentru a crește și ce este mai important...am invațat să iubesc necondiționat

Sincer eu NU am regrete, dar urăsc faptul că am iubit prea mult

Nu permite timpului şi uitării să-şi fure persoanele la care ţii sau ai ţinut. Nu contează dacă ele te-au uitat deja. păstrează un colţişor de suflet pentru fiecare.

Un pic de adevar în spatele unui "Glumeam". Un presentiment în spatele unui "Nu ştiu". O emoţie în spatele unui "Nu-mi pasă" şi întotdeauna o durere în spatele "Da, totul este ok

El mă ascultă când în sufletul meu plouă, și chiar de-l supăr uneori nu-și dorește o tipă nouă

E exact ca mine, iar asta face ca totul să meargă bine.

M-am schimbat si pot visa acum, nu mai vreau sa cer, voi obtine oricum!

Dati-mi un vis de trait caci realitatea ma omoara!

Stau singura cate-odata, ma ascund sa fiu cu tine.Privesc o poza veche, tresare o amintire!

Te caut dar nu te gasesc, iar ratacesc... mi-e dor! Uneori ma trec fiori cand privesc rasaritul in zori.

M-am obisnuit sa ador o iubire care m-a ucis.

Aproape in fiecare seara adorm cu tine-n gand iar gandul asta ma omoara.

Las visele inutile in spatele meu si incerc sa fiu realista, lumea asta mi se pare prea rea, prea egoista.

Cateodata poate c-am m-ai facut si prostii, dar le-am lasat pe toate de dragul tau, sa stii.

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonul in mana. A trecut inca o luna si el tot nu mai suna...

Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva, candva era expert in asa ceva.

Ma pierd in intuneric, in jur totul e pustiu.As vrea sa iubesc, dar parca nu mai stiu.

Si imi aprind o tigara ca poate asa n-o sa mai doara.

Singura alerg prin ploi, ispitita ca de-un pacat si te-as cauta daca as afla pe ce drum ai plecat.

Numai eu stiu ce-am indurat, numai eu stiu cat am vrut sa tip si a trebuit sa tac.

Ce-am facut impreuna imi aduc aminte, cat de mult imi lipsesti nu pot spune in cuvinte.

N-ai vazut niciodata cum se lupta cu amintirea ta, cum isi doreste sa te uite dar sufletul ei nu vrea.

Din nou simt ca mi-e dor, imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Acum ma uit pe geam si zambesc, ca-s totusi amintiri frumoase in care inca ma regasesc...
Si te darami singura, incercand sa te ridici.Cand il vezi in fata ta...simti ca pici.

Cate suspine, nici ea nu mai crede cand spune ca totul va fi bine.

Si acum e la fel, ea nu mai este ea. El e departe, fata nu-l poate uita.

E iar octombrie si ploua marunt, am mai pierdut o vara sperand...

Il facea sa rada in cel mai trist moment, l-a facut sa prinda viata cand privea absent.

In gandul meu mereu te port ca pe un lucru sfant.As vrea sa stiu ca-ti amintesti si tu de noi din cand in cand.

Oamenii vin, raman, pleaca si nu-i poti judeca. dar cand pleaca, pleaca c-o bucata din inima ta.

Sunt singura pe strada si vorbesc cu tine in gand.Imi amintesc cat iubesc sa te vad razand.

Tot ce o să-mi aducă aminte de tine, am să inchid şi am să ţin pentru mine.

Chiar daca el nu te mai suna, chiar daca nu te mai baga in seama deloc. gandeste-te ca tu ai fost cea mai buna, tu i-ai purtat noroc!

Desi am trecut prin multe suntem inca impreuna! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana!

Chiar daca prafuit, zambetul o sa imi ramana! E prima poza pe care am facut-o impreuna.

Printre lucrurile mele gasesc o poza de-a ta.Si cu ea in pat adorm, plangand noaptea.

Tu ai invatat-o ca nimic nu se uita, ca nu totul se iarta.Ca maine e o zi in care poti sa mai gresesti o data!

M-ai imbratisat, n-am stiut ca e real, cu tine nu ma astept la un final...

Zile trec, zile vin, iar timpul ma omoara.Plecarea ta subita a inceput sa doara!

Cat e de simpla viata cand noi suntem pe bune.Cate amintiri, cate placeri, cate nopti nebune.

Un singur lucru i-a ramas din trecut, acel mod nebun de a suferi, razand si urland in acelasi timp.

Era o floare incantatoare, raman acum amintiri chinuitoare.Si lacrimile vor mai fi, mult dupa ce trandafirii vor muri.

Victoria este-a celor care cad dar se ridica.Stii, viata este lupta in care nu e loc de frica.

Nimeni n-o sa ne opreasca, atata timp cat incercam, avem mereu o sansa.

Scuza-ma daca sunt prea insistenta dar tu esti un drog, iar eu sunt dependenta. ♥

E prea tarziu pentru regrete.Nu te-a uitat dar nici nu vrea sa te ierte.

Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva, candva era expert in asa ceva.

E omeneste sa lupti sa te ridici. Un inger am in gand, pentru el voi fi aici!
Stii ca ar trebui s'o porti mereu in inima ta. Exista multe ''ele'' dar o singura ''ea''!

Vorbeşte mult, e stresantă, e zbuciumată, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face s. o adori.

Ma mint ca te simt, dar imi va trece! Orgoliul m'a facut sa devin atat de rece!

Ai vrea sa dai timpul inapoi, sa poti sa stergi orice pata, sa ma mai vezi cum dorm cu tricoul tau macar odata!

Nu mai pune tu atâtea sentimente din prima. Ca în scurt timp te lasa la pamânt mai rau ca heroina.

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti! Ca pentru tine am renuntat la multe si la multi!

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!

Si da, m’a durut. Era de stiut ca iar am de pierdut.

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Mă exprim în lacrimi vărsate, ascult o melodie şi mă las usor pe spate în acelaşi pat plin de păcate.

. daca tu ignori tot ce te`nconjoara, asta nu inseamna ca o sa si dispara!"

Credeam in tine mai mult decat in mine! Ti-am dat tot dar n-a fost de-ajuns pentru tine!

Asa s-a risipit o clipa, o zi, un an si ma gandesc la ce-am avut si ce mai am.

Câteodată îmi vine să renunţ, zic că nu mai pot, dar de dragul tău am putere să trec peste tot. Te iubesc`!

Nu mai am în viaţă de pierdut.Am pierdut tot ce iubeam mai mult.

Te rog nu-ţi fie teamă, totul s-a stins... ce-a fost cu el e doar un subiect închis...

Și-mi amintesc de noi. de tine. de zilele în care totul mergea bine.

♥ As vrea să uit tot ce a fost, insă inima nu mă lasă

În privința dragostei nu trebuie să te implici, căci la sfârșit o să cazi la pământ și va fi greu să te ridici

♥ Sunt numai ganduri care zboarã cãtre tine neincetat. Sute de vise inocente care s`au spulberat.

Se întâmplă să am momente când uit de tot, mă gândesc la el și simt că nu mai pot!

♥ Sfarsitul unui pas. pur si simplu` nu pot ...Pentru tot ce simt acum chiar nu existã antidot!

Dar acum sunt fericită că am învățat ce e iubirea chiar dacă tu ai plecat.

Eram fericită, împăcată cu mine. că erai aproape și erai lângă mine.

♥ Si trebuie sã mint, un alt rol sã joc. Dar de fapt, in suflet la mine e un mare potop

♥ Am alergat de frica unui gand. Care imi strange amintirile si mi le aruncã'n vant : )

4 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Oh My God!
Cate ati scris!
Mai incet!

| AnneIdk a răspuns:

Demonstrează-mi că nu ești ca ceilalți, demonstrează-mi că merită să lupt pentru tine.♥

I still feel your touch in my dreams!

Everytime we kiss I swear I can fly love struck

I want you in my life baby puppy dog eyes.

Sunt departe de copilărie, dar dacă-ţi baţi joc, te schimb ca pe-o jucărie.

Las-o aşa, trage cortina! Show-ul s-a încheiat, stinge lumina!

Pe cine păcăleşti frate? Ochii umezi cam au dreptate!

Tre’ să le fac pe toate, fără nici un compromis. Îmi construiesc uşor, colţul meu de paradis.

Mă plimb pe curcubeu de parcă ar fi drumul meu. Fericită ca un copil care înalţă un zmeu!

Pe băieţii de astăzi să-i culegi cu sacu`. Şi frumos împachetaţi să-i trimiţi la dracu`.

Și știi. că ai ochii ăia care-mi rup capu`. Și pentru tine m-aș duce și la dracu`!

Într-o lume mare cu prea puţine uşi deschise, sunt încă o puştoaică ce trăieşte prin vise! ♥

Am pornit cu mâna goală spre lacăte închise. Călcând pe orgolii, arzând zeci de foi scrise!

Ştiu c-am mai spus, da’ mă repet! Vreau nisipul din sticlă să curgă încet!

Nu vreau să uit nimic, indiferent de circumstanţă, căci fiecare amintire îşi pune amprenta pe viaţă.

Fă-mă să-nţeleg ce-i "trecut", ce-i "viitor". Trezeşte-mă te rog din universul meu incolor.

Mă gândesc că până la urmă in morţii ei, viaţa e frumoasă!

Un singur lucru bun am învăţat de la tine: să-i dau dracu’ pe toţi, dacă mie îmi e bine!

Optinismul ăsta penibil n-o să te ajute`! Nu ne-mpăcăm să ne certăm în 5 minute!

Şi ea zâmbeşte mai departe, cu o parte din inima care nu mai bate.

Eu sunt normală. Tu poate că eşti defect.

Nu uit! Era fulg cu fulg. Printre ei tu ai aparut şi ne-ai topit pe toţi cu zâmbetu’.

Certurile, ştii. Faze. Prostii. Sau când ne purtam ca nişte copii. Ce zici? Ai uitat.

Minte-mă uşor, spune-mi că va fi bine. Lasă-mă să cred că-ţi pasă de mine.

Că mi-e dor! Să ieşim odată din acest decor. Să simt iar că pot să zbor cu tine, deasupra tuturor!

Fii bun pentru a "ierta" pe cineva care ți-a greșit... dar nu fi prost să crezi în el și a doua oară♥

Abrasame muy fuerte love struck.

Și uneori aș vrea să dispar pentru a putea vedea dacă cineva îmi simte lipsa...♥

Senzația aia când nu știi dacă și el te place.

Motivul pentru care oamenii păstrează amintirile, este pentru că ele sunt singurele care rămân la fel atunci când toată lumea se schimbă.

Pe viitor învaţă, nu doar tu eşti important în viaţă. Câteva vorbe sunt de căcat, nicio minciună nu te face mai bărbat. oh go on

Doar dragostea unei fete poate schimba un băiat...♥ -.-

Și o să rămân mereu o romantică...mereu o sa plâng la filme...mereu voi visa că totul va fi bine♥

Iubeşte băiatul care ar vrea să schimbe un lucru la tine, şi acela numele de familie! ♥

Ea se ridică. Îl trage după ea şi zbiară: "Te iubesc, îţi jur! Dar nu mai vreau să doară!" puppy dog eyes

O să stăm pierduţi vreo săptămână, tu şi eu, mână de mână. Şi fiecare şoaptă sună aşa de frumos ca prima oară când mi-ai spus "bună".♥

2 moduri de a ajunge la inima unei fete:

1. Îmbrăţişeaz-o de la spate, când nu se aşteaptă.

2. Ia-o de mână când mergeţi undeva.

3. În timp ce staţi, pune-ţi mâinile în jurul ei şi strânge-o în braţe.

4.Prosteşte-te în faţa ei ca să nu fie tristă nici o clipă.

5. Nu o forţa să facă ceva! ORICE!

6. Scrie-i mici bileţele.

7. Complimenteaz-o tot timpul.

8. Când o îmbrăţişezi spune-i cât de mult o iubeşti şi ţine-o în braţele tale cât de mult poţi.

9. Spune-i că o iubeşti şi fi sincer!

10. Joacă-te cu părul ei.

11. Ajuto când e supărată/plânge.

12. Fii prietenul ei cel mai bun şi iubeşte-o cu toata inima! ♥

În suflet port un război!

Încredere? În cine? Nu poți, toți te părăsesc, toți te rănesc, toți fug, toți... rămâi doar tu – tu și muzica.

E mai bine să-i spui adevărul și s-o faci să plângă decât s-o faci să zâmbească cu o minciună...

Când suntem copii iubirea noastră-i cea mai curată n-are interese și nu luam problemele în seamă

Când lumea e rea știu unde mă pot refugia întotdeauna, numai în brațele tale orice furtună se transformă într-o dulce legănare.♥

Sunt liberă să urlu, să-mi fac de cap. Să zâmbesc şi să nu mai tac. Sunt liberă să-mi fac pe plac!

Când sunt lânga tine parcă nu mai am răbdare. Că aş vrea în fiecare zi să te strâng în braţe tare! ♥

Când ştii că trebuie să îl uiţi... Inima îţi spune că nu vrea!

Eu nu-mi regret trecutul. Regret doar că l-am consumat cu oameni nepotriviţi.

Sunt genul de fată ipocrită. Genul de fată care ştie să mintă că-i fericită.

As da orice sa ma lasi un minut sa-ti vorbesc, sa-ti spun ca dupa atata timp eu tot pe tine te iubesc ♥

| ElenaEll explică:

*Funda* Srr`:*