| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri profunde, de viata, de dragoste... dar si despre amintiri si regrete; d
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| biba a răspuns:

• • Uităm de poezie, teatru sau cultură ! Ascultăm o muzică bună şi ne doare-n pulă ! .
• Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut Amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult.
• • Îmi place, chiar dacă nu mai găsesc unele cuvinte . Îmi place cum spui tu aşa " să fi cuminte ! " :X
• Nu mă interesează părerea altora şi tocmai de-asta nu fac nici cel mai mic efort că să mă schimb .
• Vezi tu , momentan nu am chef sa privesc in jur ! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur !
• Fi perversa cand crezi ca lumea te ;x Invatsa ` sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste ;]
• O să rămână amintiri blocate în ochii noştri goii că se învârte ceasu şi nimeni nu.l poate da înapoi

Am cazut, m-am lovit
Am iubit si-am ranit
Dar te azi e trecut
M`am luptat cu tot ce`a fost mai greu
M`am luptat mereu
Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreantza, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortsii masii pe cei care mi-au vrut rau ! `

Ce te-ai gandit ca indiferentsa ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Shi isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers.

Accepta`te pe tine fara masca. Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea !

Am greșit... Știu frate da nu mai am ce să fac Și ce vină am eu că n.am știut cum ești,de fapt?

Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista?Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten?Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta?Daca nu ma interesezi •Te urasc?mi-ai dat motive •Falsa?Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma,Chiar Nu`mi Pasa

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Dabea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

Te iubesc dar nu iti pasa, mie dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n p**a, deci lasa !
Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…

• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata !

• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului.

• Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

• Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

• Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

• Eu nu sufar de nebunie … ma bucur de ea in fiecare minut.

• Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

• Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

• Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid
.

• Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta .si vei vedea ca-o/l dai pe spate /

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul
Lume falsa peste tOt.de dusmani numai am loC`.unde merg unde pasesC`mereu de ei ma lovesC`.toti sunt la fel.n`au piC`de caracter...
Nu te bag in seama? Pt ca imi iei aeru...Vezi ca sunt okupata.Nu te Baga .Vrei bataie? Doar cere.Te doare ceva? Un singur lucru sa`ti spun : HAI PA

Am auzit ca omul e parsiv.Esti cu el de multa vreme el vrea multe.Dupa ce te trezesti e o poveste.
Taccy` dreaq.
vOrbeste`n punga.
Si phe` urma mi`o day`.mie`
Nu esti in stare`.
S vb dspre mne`.
ajea ca s***`o bine`.
Si urqte` p peretzy` .
D invidie`.happy
lol`. )

…->…eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importantza`!

ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi,imi dai valoare...
Orice ai face,pe mine nu ma doare`! \:d/

Draga mea ,nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai buna

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

tarfo,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri

• Cнiαя ηu`мi ραsă ;;] de тiηe; şi de` ρeяsσαηα :] тнα` ! σ să` ƒiu ;;x мeяeu` αceeαşi → ღ ƒαтнă` ;* cαяe ƒαce exαcт >;d< ce vяeα` ◇`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine ?

dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo .

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere .

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien ?

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza .

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta !

Tu si eu, impreuna mereu, vom trece peste greu. Vreau sa ramai numai al meu !

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rushine`!
• Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat !

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea ,nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Daca o privesti cand se misca e ametitor!Extraordinar,este verdictul tuturor!

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Astazi te-as stange in brate asa cum n.am mai facuto niciodata daca m.ai lasa.

Chiar de`ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi!Pentru ca stii: viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura.
● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal . "

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tzine la nesfarshit, nici fericirea, nici Suferintza… incearca totusi sa Zambestimereu... deshi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost ! ... "

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege "

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi ."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi ."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x"ADOR POZA!"

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`! "

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa` .` o0 facE ca Si o0` feLina!

? || MäDü` nU uiTa . sh iarTa greU ... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu! ? =x ?"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sA Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT incredereA` !"

vreau s planG pentru`. n0i sa imi cer iertare` `.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are. `.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp . va trece inca pe-atât presimt ...Dar nu-i nimic... . || ?"

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa "

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !"

Regret mereu cand ne certam d0ar din pr0stii,caci suntem amand0i ir0nici si plini de 0rg0lii!Ca.s tulburata,t0ata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc,ad0rmind cu chipul tau in gand.""

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`. !"

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

aUd vOrbee` pArSivee despre mnee`.si kOntinuaa barfaa`.da cand vOrba ajunge la mne.ishi cere sKuzee tarfaa`! "

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

la biSeRici m`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie .ca La caTe a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sA tRaGi !"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

stii.n'Ai deekt ssa vOrbesti singuraa .imi gaseskti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza ! "

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`! "

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA! "

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]
Q pielea ei bronzata pune pasiune, vb`este urat, dar fke numai lucruri bune

E fata kre e mereuu` langa tne, fata a carei privire`tsi fke binee`

mama ma nascut pRintsesa viatsa ma faCut perveRsaa

Iubeste`o pana mori . C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

]...Mama ce copile`!Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`!Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, tare

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa !

cum ai puthea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Prietenele mele? Te vor si ele

uita`te dar nu atinge , atinge dar nu gusta , sii daca totusi gusti . , sa nu inghitzi :X

E atata de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

E dOar fata ptr. care ti-ai fi dat viata,dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama.

Spate fata lateral corpu`meu e criminal sau,pentru fete ochi mari guritza mik trasaturi de printesica ;; )

Nu sunt regina nu`s fotomodel da cat timp esti cu mne vreau sa`mi fi fidel sunt cu ochi pe tne cum scrie la karte pentru unu ca tne am ochi si la spate

Ea e Barbie!Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e nu isi pot permite

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba . si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza !

Apare in club imbracata sumar,pe langa bar Cu un suflet calduros ca gheata ce sta-n pahar:

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge,uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulce!

Sunt inofensivă,dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. J. Dar nu o spunK .E prea dur pentru alţii

Sunt o fată alintată,de zdrenţe invidiată,mereu copiată şi niciodată egalată

Tocuri inalte, parul lasat pe spate Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina.Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

Celelalte fete o invidieaza , si ii place
Ea face special ca sa le atace

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

Ti-am mai zis si-ti zic din nou , nu fur inimi , le primesc cadou .

Decolteul meu te face sa ma iubesti ? Nu multumesc ... poti sa ma parasesti !

Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna .

A doua oara n-o mai fac ! Mi-am bagat mintile în cap . Promit ca O sa Fiu cuminte De acuMa inainTe !

•TOt Ce e Bun în viatSa e Ori iLeGaL.Ori imOraL.Ori înGraSa`:]•

Multe barfe . multe tarfe . asa-i viata cand te`apuk greata . daca vrei iti dau eu un subiect de barfa . viata`i cea mai scumpa tarfa

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

-El era lumea ta, insa pentru el treaba se schimba, pacat ca nu a vazut ce avea!
-Deşi am fost împreună acum încerci să mă ignori, cu indiferenţa ta încet mă omori.
-Ramai acolo si nu inainta spre mine! Fara tine imi e mult mai bine!
-Cui sa ii multumesc ca te-am cunoscut?! Tu mai invatat sa iubesc cum am uitat demult.
-Si incerc sa dau tot cei mai bun din mine, sa dau tot pentru ca tin mult la tine!
-Am inteles ca totul s-a terminat,dar intelege si tu ca e greu de uitat.
-Te iubesc. Ţi-am demonstrat,dar tu te-ndrepărtezi şi e păcat.
-O viaţă am şi gata. Dacă sufăr, se-ntoarce roata!
-Viata asta e a mea, asa ca tu nu ai ce cauta in ea!
-La dracu', nu vreau sa mi se mai spuna ca viata merge inainte. M-am saturat sa ma exprim numai din cuvinte.
-Acum e singură, nu ştie încotro se îndreaptă, dar ştie sigur că viaţa asta nu-i dreaptă.
-Înţelege că trecutul nu mai vine niciodată, numai amintirea mai poate spune : aşa a fost odată!
-A trecut perioada grea, acum e o pasă nouă. Lumea-şi dă cu părerea des, dar nu ne mai pasă nouă!

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html