| ancutageorgiana88ancaaa a întrebat:

vreau si eu statusuri de dragoste si vise cele mai mule primesc fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| TheYonutz19 a răspuns:

♥ Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii`

♥ ~ Nu eşti primul` care pleacă Da` eşti primul` sincer care aş vrea ca într`o zi să se întoarcă ● Te iubesc ● ~

♥ Sunt departe de tine şi`mi este forte greu! Te rog să nu mă uiţi că eu te voi iubi mereu!

♥ | The love I have for you, All the words I've said are true, I can't live without you I'm not me without you! | ~ :X ♥

● E o poveste fără nume şi fără autor!

Priveşte`mă in oki spune`mi ce vezi De fapt ce poţi să vezi prin nişte ochi verzi Mă vezi pe mine Am păşit spre altă lume Vezi un copil Vezi copilul din mine

♥ Nu e nevoie de cuvinte Ca să vezi ce simt eu!

● Hai să facem schimb de replici vei vedea ce simt eu!

Aş putea spune zeci de mii de cuvinte Să te facă să te simţi mult mai bine Dar degeaba ştiu că nu`I de`ajuns

Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect! :-x

Şi tot ce am mai frumos e doar din vina ta! ♥

N`avem ce să vedem la televizor Mai bine facem noi un film in dormitor Pun pariu c`o să ne placă Dacă nu mai încercăm o`dată :-J

Şi ce dacă plouă nouă ne convine, Să plouă nouă nopţi şi nouă zile Nouă ne convine! :X

You are the one for me! :-x

I don`t know how to read the sky
Remember I am by your side

Stau cu telefonul` Aştept să sune Mă întreb ce m`a atras la tine :X Poate cele 2 glume bune Poate nu, Poate doar tuu` :*

Eram copii şi legam ceva ce nu credeam că va ajunge departe.

Doar tu mi-aduci soarele când pe cer sunt norii :X.

Sentimentele nu pot fi puse pe balanţă [-x Nu ne poate despărţii nici`o distanţă :X Suntem suflete pereche mereu in zbor Am nevoie de tine, ingeru` meu` păzitoor. :X:X

♥ Tu no te imaginas lo que siento por ti
Como me ases falta quando estas lojos de mi
Si tu me dejaras no sabria que ser :-s
Pido a Dios es el momento nunca jegue [-o<
Que proteje nuestro amor :*
Como tu no existes en dos :X:X.

♥ Hasta el fin del mundo te ira buscar
De ti nada me puede separar [-x
Crusaria los siete mares hasta jegar a ti
Hasta el fin del mundo te seguire
Donde sea que estes eu te encontrare
Nada es mas importante
Que vivir junto a ti. :*:*

Cause I was born to tell you ‘ I love you! ‘ :X:X.

♥ Baby, Tell me how can I tell you That I love you more than life. :X:X | I love to be loved by you. | :X

♥ Ai fost, eşti şi vei rămâne Eroul ce`l Iubesc
Promite`mi că vei fi şi mâine cel pentru care eu trăiesc.

Când nu mai am scăpare, un singur gând mă mai salvează
Că tu exişti acolo, singurul care contează

♥ Nu am uitat că ai fost mereu când mi-a mers greu
De asta te-am declarat "Eroul meu" …

Te iubesc! | Ma jur |

Come with me, come with me, I’m your angel Every day, every night, in my shining heart.

Sunt doar un om, un visător, sunt doar un om... ce te iubeşte enorm :X.

Privirea ta poate să schimbe tot Pentru orişicine, tu eşti un ANTIDOT.

♥ TE IUBESC, sunt de necontrolat. =p~
♥ TE IUBESC, te vreau la mine in pat
♥ TE IUBESC, te vreau in fiecare seara,
♥ TE IUBESC, este ca prima oara.

Cu vederea la sentimental ce îl ai
Te simţi mai bine decât în rai
Asta este dragostea cu adevărat
Orice detaliu este foarte important!

Ştii. eşti cel mai mic câştig, Dar totuşi o COMOARĂ!

Şi tu şi el si voi amân2 suflete pereche!

În sufleteul meu nici`o`dată nu sunt solo, Tu eşti mereu acolo!

Te iubesc! Nu arunc cuvinte înainte [-x Că e lucru ce se simte Nu zis prin cuvinte

♥ Îmi doresc să trecem prin război noi doi! … doi copii care visează la soare după ploi!

● Ia`mă de mână şi să facem o plimbare; Să fii doar tu cu mine; Pân` la răsărit de soare; Fără preteni, fără bani, fără timiditate; Fără telefoane mobile si apeluri ratate ●

Esti al meu si vei fii mereu Ramai captiv in sufletul meu

1 răspuns:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute